Фінансова послуга — операції з фінансовими активами, що здійснюються в інтересах третіх осіб за власний рахунок чи за рахунок цих осіб, а у випадках, передбачених законодавством, — і за рахунок залучених від інших осіб фінансових активів, з метою отримання прибутку або збереження реальної вартості фінансових активів.
Фінансовою послугою є будь-яка послуга фінансового характеру, яку пропонує постачальник фінансових послуг будь-якої країни-члена. Фінансові послуги включають всі страхові послуги, а також послуги, пов'язані зі страхуванням, банківські та інші фінансові послуги (крім страхових)
Фінансовими вважаються такі послуги:
1) випуск платіжних документів, платіжних карток, дорожніх чеків та / або їх обслуговування, кліринг https://uk.recrutement-basicsystem.com/4025379-clearing-is-..-the-concept-types-and-functions-of-clearinghttps://uk.recrutement-basicsystem.com/4025379-clearing-is-..-the-concept-types-and-functions-of-clearing, інші форми забезпечення розрахунків;
2) довірче управління фінансовими активами;
3) діяльність по обміну валют;
4) залучення фінансових активів із зобов'язанням щодо наступного їх повернення;
5) фінансовий лізинг
(Фінансовий лізинг — тристороння угода (продавець - лізингова компанія (лізингодавець) - клієнт (лізингоодержувач), суть якої полягає в придбанні лізингодавцем у будь-якого продавця певного майна з подальшою його передачею у тимчасове користування одержувачу з правом викупу.
Фінансовий лізинг — найбільш комфортний і гнучкий щодо умов та термінів. Характеристики предмету лізингу (авто/спецтехніка/обладнання), місто та місце, у якому відбудеться передача потрібного активу, обираєте ви.)
7) надання гарантій і поручительств;
8) переказ коштів;
9) послуги у сфері страхування і в системі накопичувального пенсійного забезпечення;
10) професійна діяльність на ринку цінних паперів, що підлягає ліцензуванню;
11) факторинг;https://onlinecredit.club/shho-take-faktoryng/
12) адміністрування фінансових активів для придбання товарів у групах;
13) управління майном для фінансування об'єктів будівництва та / або здійснення операцій з нерухомістю відповідно до Закону України "Про фінансово-кредитні механізми і управління майном при будівництві житла та операціях з нерухомістю";
14) операції з іпотечними активами з метою емісії іпотечних цінних паперів;
Іпоте́ка (грец. ὑποθήκη — застава) — застава землі, нерухомого майна, при якій земля та (або) майно, що становить предмет застави, залишається у заставодавця або третьої особи.
Закон України «Про іпотеку», ухвалений у червні 2003 року, так визначає іпотеку: «Іпотека — вид забезпечення виконання зобов'язання позичальника перед кредитором заставою нерухомого майна, що полягає у праві кредитора (в разі невиконання боржником своїх зобов'язань) задовольнити свої грошові вимоги за рахунок вартості заставленого нерухомого майна».
Кредит, отриманий під заставу нерухомого майна називається Іпотечним кредитом.
Іпотечне житлове кредитування охоплює надання довгострокових банківських кредитів на придбання, будівництво житлової нерухомості, а також на проведення ремонтних робіт чи на розвиток власного малого бізнесу, де заставою за таким кредитом є нерухоме майно. Відмінними рисами іпотеки є:
- іпотека, як і всяка застава, по суті, є способом забезпечення належного виконання іншого (основного) зобов'язання — позики або кредитного договору, договору оренди, підряду, відшкодування шкоди тощо;
- предметом іпотеки завжди є нерухомість. До нерухомого майна належать земельні ділянки і все, що міцно з ними пов'язано: будівлі, споруди, багаторічні насадження тощо;
- предмет іпотеки залишається у володінні боржника. Останній залишається власником, користувачем і фактичним власником цього майна;
- договір кредитора і боржника про встановлення іпотеки оформляється спеціальним документом — закладною, яка також підлягає державній реєстрації;
- при значному перевищенні вартості застави над сумою виданого кредиту іпотека дає можливість отримати додаткові іпотечні позики під заставу того ж майна (друга, третя іпотека).
15) банківські та інші фінансові послуги, що надаються відповідно до Закону України "Про банки і банківську діяльність".
3 Яка причина виникнення країн – офшорів? Назвіть ці країни.
Користуючись малюнком 144 підручника (с. 254) знайдіть ці країни на карті атласу і позначте їх на контурній карті.
Додатково: Музей грошей Національного Банку України:
https://old.bank.gov.ua/3dtour/index.html
Офійційний сайт Національного Банку України:
https://bank.gov.ua/abouthttps://bank.gov.ua/about
Немає коментарів:
Дописати коментар
Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.